Lielāki pasūtījumi

Pasūtīšana

Kad Jūs vēlaties iegādāties lielāku skaitu preču nekā pieejams mūsu veikalā,Jums tās jāpasūta, rakstot uz e-pastu: info@liljelinen.com. Mūsu preces ir roku darbs un to izgatavošana prasa laiku. Kad Jūsu pieteikums būs saņemts, mēs izsūtīsimm Jums rēķinu par 50% depozīta iemaksu. Otru maksājuma daļu Jūs apmaksāsiet, kad prece būs sagatavota izsūtīšanai.

Vidējais vienas preču vienības izgatavošanas laiks ir apmēram 3-7 dienam, lielākam apjomam-ilgāk.

Lūdzu izvēlieties preci vai vairākas preces, kas Jums patīk un atsūtiet tās nosaukumu un artikulu uz mūsu e-pastu: info@liljelinen.com. Tikko mēs saņemsim 50% iemaksu, mēs sāksim tās radīšanu. Kad pasūtījums būs gatavs, mēs darīsim to Jums zināmu. Kad būsim saņēmuši otro samaksas daļu un sūtīšanas izdevumus, mēs preci izsūtīsim un aizsūtīsim Jums sūtījuma informāciju. Ņemiet vērā pasūtījuma un sūtīšanas laikus un termiņus. Ja rodas papildus jautājumi, rakstiet mums uz e-pastu:info@liljelinen.com.

Sūtīšana

Sūtīšanas izmaksas ir atkarīgas no preču svara un valsts, uz kuru tiek sūtīts. Pērkot ar kredītkarti pieejamās preces noliktavā, sūtīšanas izmaksas tiek pieskaitītas automātiski, izvēloties vienu no piedāvātajiem sūtīšanas veidiem. Pasūtot lielāku apjomu, mēs aprēķināsim sūtīšanas izmaksas pēc sūtījuma svara. Sūtījumi uz citiem kontinentiem aizņem vidēji 5-7 darba dienas, uz Eiropu- 3-5 darba dienas. Sūtam mēs pa visu pasauli. Kad pasūtījums ir izsūtīts, Jūs saņemsiet visu nepieciešamo informāciju.