Piegādes noteikumi

 

1. LiljeLinen veic pasūtījumu apstrādi vienu reizi dienā. 

2. Jums ir iespējams izvēlēties piegādi uz Jūsu norādīto adresi vai saņemt preci Rīgā, Kr.Valdemāra ielā 18-3/3.

3.Piegādes tiek veiktas tikai darba dienās- no pirmdienas līdz piektdienai, izņemot oficiālas Latvijas Republikas Valsts svētku dienas.

4. Piegāde pasūtījumam uz Jūsu norādīto adresi ir saskaņā ar CENRĀDI. Pasūtījuma saņemšana pašiem LiljeLinen norādītajā adresē ir BEZMAKSAS.

Lai varētu nodrošināt laicīgu piegādi, pasūtītājam ir jāizpilda šādi nosacījumi:

1.Pasūtīto preču piegāde notiek no plkst.10:00 līdz 18:00. Veicot pasūtījumu, norādiet to adresi, kurā būsiet, lai pieņemtu sūtījumu iepriekšminētajā laika intervālā, piegādes dienā.

2. Piegādes adrese ir jānorāda pēc iespējas precīzi, tai skaitā, kāpņu telpas numurs un dzīvokļa numurs (ja piegāde jāveic uz daudzdzīvokļu māju), ir nepieciešama, lai nodrošinātu piegādi paredzētajā laikā. Ja piegādes adrese ir norādīta kļūdaini vai nepilnīgi, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma;

3.Jānorāda precīzs telefona numurs, uz kuru pasūtītājs ir sazvanāms norādītajos piegādes laikos. Parasti pirms piegādes kurjers sazinās ar pasūtītāju telefoniski, pārliecinoties, ka pasūtītājs atrodas norādītajā adresē un varēs pieņemt sev adresēto sūtījumu. Ja norādītais telefona numurs ir neprecīzs vai uz šo numuru pasūtītājs nav sazvanāms, norādītie piegādes termiņi var tikt pagarināti bez iepriekšēja brīdinājuma.

4.Preču piegādei mēs izmantojam kompānijas: Latvijas Pasts,DPD un DHL.

Ja rodas kādi jautājumi sakarā ar piegādes nosacījumiem, raksti mums uz e-pastu info@liljelinen.com